Yedek Parça Ara

Hakkımızda

Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren firmamız, oto yedek parçaları üzerine hizmet vermektedir. Firmamız, FIAT, RENAULT, OPEL ve CHEVROLET markalı araçların orijinal yedek parçalarının satışını yapmaktadır. Ayrıca MUTLU ve VARTA akülerinin yetkili bayiliğini yapmaktayız.

Zengin yedek parça çeşidi ve geniş stoklarımızla FIAT, RENAULT, OPEL ve CHEVROLET markalı araçlarınız için tüm yedek parçaları firmamızda bulabilirsiniz. Her türlü mekanik, elektrik, motor, fren-debriyaj, kaporta, filtre vb. yedek parçaları en uygun maliyetle firmamızdan temin edebilirsiniz. Stoklarımızda bulunmayan yedek parçalar da talebiniz halinde kısa sürede temin edilerek hizmetinize sunulmaktadır.

Sektörün önde gelen markalarından, MUTLU ve VARTA akülerinin yetkili bayiliğini yapan firmamızda muhtelif model ve kapasitedeki aküleri bulabilirsiniz.

Firmamız, deneyimli ve uzman personeli ile ihtiyacınız olan yedek parça konusunda sizlere tam destek sağlayarak en doğru çözümü sunmaktadır. Amacımız, müşterilerimizin FIAT, RENAULT, OPEL ve CHEVROLET yedek parça ihtiyaçlarını hızlı ve sorunsuz bir şekilde karşılamak ve en uygun çözümlerle profesyonel hizmet sunmaktır.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı üzerine kurulan firmamız, tecrübeli kadrosu ve teknik altyapısı ile güvenle hizmet vermektedir.

Hedefimiz, yedek parça ihtiyaçlarınızı kaliteden ödün vermeden, en hızlı ve en güvenilir şekilde temin  etme prensibi ile sektörde uzun yıllar hizmet vermektir.